در خطوط تولید پیوسته لوله، ورق فولادی به صورت تسمه وارد خط تولید می شود. تسمه با نیروی الکتروموتور از میان تعدادی قالب شکل دهی عبور کرده و پس از جوشکاری توسط یک دستگاه جوش القایی فرکانس بالا و در حین حرکت توسط یک اره متحرک دوار در اندازه های با طول مطلوب بریده می شود.
طرح دارای دو بخش اصلی مستقل به شرح ذیل می باشد:
 کنترل خط تولید شامل طراحی و ساخت کلیه قسمت های کنترل و مونیتورینگ خط تولید از هنگام ورود ورق تا خروج لوله های بریده شده می باشد. قسمت های مختلف توسط کامپیوتر و از طریق مدارهای واسط صنعتی تحت کنترل، نظارت و حفاظت قرار گرفته، وضعیت عملکرد سیستم و خطاهای احتمالی گزارش می شود. محرک واگن اره می تواند هریک از دو نوع پنوماتیک یا الکتروموتور باشد.
 کنترل توان و حفاظت دستگاه های جوش قدیمی با استفاده از «PC و PLC» این سیستم از سویی امکان تغییر توان جوش را از طریق یک سیستم کنترل توان تریستوری فراهم می کند و از سوی دیگر از قسمت های مختلف دستگاه جوش حفاظت به عمل آورده و وضعیت کار سیستم و خرابی ها را به صورت گرافیکی و متن نمایش می دهد.
این طرح در کارخانه های تولید لوله و پروفیل در تمامی سایز ها کاربرد مستقیم دارد.

https://www.shahab-co.com/%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AE%D8%B7-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%DB%8C%D9%84/

USAIran
آفلاین - شرکت کوره شهاب
آفلاین - شرکت کوره شهاب ×

برای خروج اطمینان دارید؟

بله خیر

لطفا صبر کنید...
در اولین فرصت پاسخگوی شما هستیم
در حال حاظر آنلاین نیست پیام خود را بگذارید
این فیلد نمیتواند خالی باشد
این فیلد نمیتواند خالی باشد
این فیلد نمیتواند خالی باشد

Thank you for chatting with us !

گفتگوی دوباره