پیام مدیریت

شرکت کوره شهاب به عنوان یکی از شرکتهای فعال در زمینه جوش القایی و تیپ فرمینگ ضمن ارج نهادن به منابع انسانی به عنوان ارزشمند ترین دارایی شرکت و با توجه به اصل رضایت مشتریان (کارفرمایان) و تعهد به برآوردن الزامات قانونی و نظر به اهمیت و جایگاه کیفیت در استراتژی سازمان خود و همگام با امر خود کفایی خدمات مهندسی در ایران و لزوم حفظ اعتبار و موقعیت شرکت در بازارهای داخلی و ورود به بازارهای بین الملی ؛ بهبود مستمردر کلیه فعالیتها و فرایند هارا به عنوان خط مشی کیفیت در فعالیتهای خود در نظر داشته و در این راستا ، اهداف کلان نظام یکپارچه مدیریت خود را بر اساس استانداردهای OHSAS18001:2007 , ISO 14001:2004 ,ISO9001:2008 به شرح ذیل بیان می دارد

توسعه و ارج نهادن به نیروی انسانی به عنوان با ارزش ترین منبع شرکت
توسعه بازار و زمینه های فعالیت
انجام مطلوب تعهدات و خدمات و جلب رضایت مشتریان(کارفرمایان)
ارتقا جایگاه شرکت در مجامع صنفی و حرفه ای و ارتقا صلاحیت های قانونی شرکت
تلاش در جهت فرهنگ سازی و کمک به پیاده سازی و استفاده از فن آوری ها و سیستم های نوین و علمی و مدیریتی روز در صنعت کشور
افزایش آگاهی های حرفه ای از طریق آموزش، مشاوره و پیاده سازی دانش با کمک مشتریان
ارتقا سطح بهداشت و ارگونومی محیط کار پرسنل
کنترل و پیشگیری آلاینده های ناشی از فعالیتها بر محیط زیست

جهت تحقق اهداف فوق و با تکیه بر بهبود مستمر، اینجانب مدیریت عامل شرکت متعهد می شوم منابع و امکانات لازم را فراهم نماید و کلیه کارکنان نیز با اعتقاد به اصول بیان شده در جهت دستیابی به ارائه خدمات با کیفیت مطلوب به کارفرمایان و برآورده سازی الزامات استاندارد ، متعهد به انجام وظایف خود می باشند.

شرکت کوره شهاب از سال 1378 تولیدات خود را در زمینه سیستم های کوره القایی ، درزجوش ، تیپ فورمینگ و سخت کاری سطحی آغاز نموده است و پس از آن در سال 1383 موفق به اخذ تاییدیه علمی از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران گردید. سیر تحقیقات و بهینه سازی سیستم های تولیدی شرکت همواره ادامه داشته و در سال 1386 موفق به دریافت لوح مدیریت کیفیت ، خدمات و سرویس دهی از طرف باشگاه رهبران تجاری گردید ضمناً در سال 1392 موفق به دریافت گواهینامه های ISO 9001: 2008 ، ISO 14001 : 2004 ،OHSAS 18001 : 2007(IMS) گردید. کلیه دانش فنی ، طراحی و مراحل ساخت دستگاه ها متعلق به شرکت کوره شهاب می باشد و درحال حاضر با تولید بیش از115 دستگاه جوش ترانزیستوری درسراسر میهن عزیزمان عهده دار خدمت رسانی به هموطنان و تولید کنندگان گرامی میباشد.

خدمات پس از فروش کلیه دستگاه های کوره شهاب توسط این شركت داراي دو سال گارانتي و پنج سال خدمات پس از فروش مي باشد.
شما همچنین می توانید قطعات مورد نیاز دستگاه خود را بدون مراجعه حضوری و با ارسال درخواست کتبی به شرکت تهیه نمایید.

از شنبه تا چهارشنبه در ساعت اداری 7 تا 16 آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشیم. پنجشنبه ، جمعه و ایام تعطیل شرکت تعطیل می باشد.

USAIran
آفلاین - شرکت کوره شهاب
آفلاین - شرکت کوره شهاب ×

برای خروج اطمینان دارید؟

بله خیر

لطفا صبر کنید...
در اولین فرصت پاسخگوی شما هستیم
در حال حاظر آنلاین نیست پیام خود را بگذارید
این فیلد نمیتواند خالی باشد
این فیلد نمیتواند خالی باشد
این فیلد نمیتواند خالی باشد

Thank you for chatting with us !

گفتگوی دوباره